28.06.2017 | 13:30

Od głębin tuneli po szczyty masztów – Caverion C-News o wymiarach naszych doświadczeń

Najnowsze wydanie C-News, krótka relacja wideo z Caverion, jest już dostępna na stronie caverion.com oraz w kanale YouTube (z napisami w języku polskim).

C-News preventive maintenance 2017

Tematy bieżącego wydania to:

  • ServiFlex+: Nasza nowa koncepcja umowy serwisowej na usługi preventive maintenance wszelkiego rodzaju obiektów zmienia sposób, w jaki są one utrzymywane, a także przynosi znaczące korzyści naszym klientom.
  • Projekt tunelu w Farriseidet: Nasi specjaliści kończą prace przy instalacjach elektrycznych w 22-kilometrowym tunelu kolejowym w Norwegii.
  • Caverion wznosi się na szczyty na Litwie: Nasi wspinacze montują instalacje techniczne wysoko nad ziemią, niekiedy w naprawdę trudnych warunkach.
  • Efektywność zużycia energii: fiński detalista w branży samochodowej Veho w 2016 roku znacząco obniżył zużycie energii w swoich obiektach. Emisja dwutlenku węgla została zredukowana o 830 ton, co odpowiada pokonaniu samochodem trasy o długości 8,3 mln km.  

 

Wszystko to w krótkim wideo >>> C-News - Caverion video news Summer 2017

Zachęcamy także do przeczytania C-People, czasopisma tworzonego z myślą o naszych pracownikach i interesariuszach. Poznaj nasze sprawy >>> Caverion Media.

 

Go back to list