Aktualności i Artykuły 2018

28.02.2018 | 08:10

Caverion Polska Sp. z o.o. wykonuje prace w Villa Metro

W niedługim czasie w stolicy powiększy się powierzchnia interesująca najemców powierzchni biurowych. W centrum warszawskiego Mokotowa powstaje nowoczesny budynek klasy A+, Villa Metro Business House.

W budynku, w którym osiem pięter zostanie przeznaczonych na powierzchnie biurowe, z powierzchnią usługowo-handlową na parterze, firma Caverion Polska jest odpowiedzialna za:

  • prace budowlane w charakterze generalnego wykonawcy  w zakres których wchodzą aranżacje wnętrz dla firmy Regus,
  • wykonanie instalacji sanitarnych oraz wykonanie instalacji elektrycznych wysoko- i niskoprądowych, a wśród tych ostatnich DSO, SAP, LAN i BMS,
  • ponadto od kwietnia 2018 roku Caverion będzie wykonywać kompleksowe usługi Facility Management, tj. obsługę techniczną, w tym bieżącą konserwację, przeglądy instalacji i pogotowie serwisowe, a także obsługę recepcji i usługi utrzymania czystości w obiekcie oraz przyległych terenach zewnętrznych.

 

Villa Metro Business House to nowoczesny, elegancki budynek klasy A+. Serce warszawskiego Mokotowa, w którym jest zlokalizowany, to miejsce doceniane przez duże, międzynarodowe firmy. Położenie u zbiegu największych miejskich arterii komunikacyjnych Warszawy – ul. Puławskiej, al. Niepodległości i al. Wilanowskiej – zapewnia szybki dojazd do centrum oraz innych, biznesowych dzielnic miasta.

 

Więcej informacji na temat samej inwestycji oraz udogodnień dla najemców i użytkowników na stronie www.villametro.pl

 

VillaMetro Business House


Powyższe informacje zostały zamieszczone za zgodą inwestora, Reform Company 3 Sp. z o.o.

Go back to list