Aktualności i Artykuły 2018

30.05.2018 | 18:24

Rozstrzygnięto konkurs za wdrażanie strategii w Caverion!

Nagrody w konkursie Golden Helmet przyznawane są naszym pracownikom każdego roku za wyjątkowy wkład w działalność naszej firmy. Tym razem kategorie konkursu Golden Helmet były oparte na priorytetach naszej strategii: Doświadczenie w pracy z klientem, Najlepsze rozwiązania, Najlepsze wyniki na każdym poziomie oraz Zwycięska drużyna.

 must wins 

Zwycięzców wyłoniono spośród 147 kandydatur zgłoszonych przez kolegów w calej Grupie Caverion:

Doświadczenie w pracy z klientem: Manfred Hartl, Niemcy

Manfred Hartl wie, jak sprawić, by zadowolenie klienta pozostawało na wysokim poziomie. Jego sekret wydaje się leżeć w zorientowanej na rozwiązania i spokojnej metodzie pracy, która pomaga słuchać i rozumieć oczekiwania klientów. Każdego dnia w ciągu roku idzie krok dalej i dąży do tego, by nasi klienci mieli doskonałe doświadczenia w kontakcie z naszą firmą.

Najlepsze rozwiązania: zespół Botnia Mill Service Electricity and automation, Finlandia

Doceniono wspaniałą pracę tego zespołu dla klienta – jako zaufanego partnera i doradcy w zakresie rozwiązań i usług automatyki przemysłowej. Umiejętność zespołu do uprzemysłowienia dostarczania rozwiązań IoTFlex jest dla całej firmy doskonałym punktem odniesienia, w jaki sposób można wykorzystać najlepsze rozwiązania.

Najlepsze wyniki na każdym poziomie: Residential housing manager Gunnar Hansen wraz z zespołem, Norwegia

Zespół z Askim kierowany przez Gunnara Hansena nieprzerwanie osiągał świetne wyniki, zarówno w odniesieniu do cash flow, jak i rentowności, zarazem najlepsze w dywizji Norwegia. Gunnar zapewnia, że jego praktykanci staną się znakomitymi ekspertami. Zdecydowanie Gunnar osiągnął najwyższe wyniki na każdym poziomie dzięki swoim działaniom.

Zwycięska drużyna: Project manager Per Morten Rostille wraz z zespołem, Norwegia

Jeśli nie wiesz, jak zbudować zwycięską drużynę, zapytaj Per Morten Rostille. Dzięki inspirującemu przywództwu kieruje sobą, ludźmi i biznesem zgodnie z kulturą Caverion. To naprawdę zwycięska drużyna.

 

Przyznano także dwa wyróżnienia specjalne:

Najlepsze wyniki na każdym poziomie: Stockholm Security Johan From wraz z zespołem, Szwecja oraz 
Najlepsze rozwiązania: grupa projektu Intranet 2018, zespół złożony z pracowników z różnych dywizji i specjalności.

Na podstawie informacji z www.caverion.com

Go back to list