Aktualności i Artykuły 2018

15.06.2018 | 16:04

Technologie budowlane dla biura "The Brick" firmy Biotope w Austrii

Caverion podpisał umowę z generalnym wykonawcą STRABAG na ekologicznie innowacyjny wielofunkcyjny kompleks budynków “The Brick” w Wienerberg w Wiedniu (Austria). Wartość umowy wynosi około 8,8 miliona EUR.

technologie dla Biotope

Do 2019 roku na terenie między Triester Straße i Biotope City zostaną wybudowane dwa nowe budynki, zaprojektowane w stylu starych ceglanych budynków komercyjnych z zieloną fasadą i pięknym krajobrazem.

Budynek biurowy Biotope, zaprojektowany przez SORAVIA, składa się z innowacyjnych powierzchni biurowych typu loft, restauracji i sklepów oraz atrakcyjnych części użytku publicznego. Caverion będzie odpowiedzialna za wykonanie kompletnych systemów HVAC i tryskaczowych, w tym przeciwpożarowych i izolacyjnych, a także za wdrażanie systemów automatyki budynkowej. Budynek składa się z 3 kondygnacji podziemnych i 10 kondygnacji nadziemnych o łącznej powierzchni brutto około 44.500 m².

„W przeszłości realizowaliśmy wiele podobnych projektów z solidnym doświadczeniem. W tym projekcie wyzwanie dla Caverion stanowi stosunkowo krótki czas budowy; w obecnej chwili jesteśmy w fazie planowania montażu, która przebiega w tle całego projektu”- mówi Manfred Simmet, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Caverion Austria.

STRABAG należy do segmentu klientów Caverion Generalni Wykonawcy. SoReal GmbH jest spółką zależną firmy SORAVIA i klientem firmy STRABAG. Poznaj pozostałe nasze projekty z segmentu Generalni Wykonawcy.

 

Więcej informacji:

Daniela Harrison, Marketing i Komunikacja, Caverion Austria, tel. +43 (0)5 0606 4267, daniela.harrison@caverion.com

Wykorzystano materiały ze strony www.caverion.com

 

 

Go back to list