Instalacje elektryczne

Liczba sprzętu i systemów elektrycznych stale rośnie. Nasza zależność od nich zwiększa się w znacznym stopniu.

Dobrze zaprojektowany i profesjonalnie zainstalowany system elektryczny znacznie poprawia między innymi wyniki nieruchomości lub zakładu przemysłowego. Poprzez wykonywanie regularnych prac konserwacyjnych na odpowiednim poziomie kompetencji można zapewnić właściwe funkcjonowanie systemów, tym samym wydłużając okres ich eksploatacji oraz oszczędzając energię.

Instalacje elektryczne obejmują tradycyjne instalacje elektryczne od niskiego do wysokiego napięcia. Oferujemy również przemysłowe instalacje elektryczne i systemy zasilania awaryjnego, na przykład rozwiązania UPS i CPS na bazie silnika wysokoprężnego. Rozwiązania oświetleniowe stanowią część instalacji elektrycznej, a dostępne technologie obejmują zarówno uniwersalne systemy oświetleniowe, jak i specjalistyczne rozwiązania do sterowania światłem. Rozwiązania oświetleniowe są oferowane niezależnie od ich przeznaczenia – oferujemy rozwiązania od oświetlenia ulicznego i innych zastosowań zewnętrznych po tradycyjne oświetlenie wewnętrzne.

Technologie oświetleniowe szybko się rozwijają, a zastosowanie i rodzaj obiektu mają znaczny wpływ na odpowiednią technologię oświetlenia. Ważny jest dobór odpowiedniej technologii oświetlenia do danego zastosowania. Ponadto dla użytkowników końcowych istotne jest, aby barwa i jasność światła były odpowiednie do przeznaczenia – ważny jest także właściwy wygląd oprawy.

Dbamy o funkcjonalność nieruchomości i wyposażenia biznesowego naszych Klientów, również w razie awarii zasilania. W imieniu naszych Klientów przejmujemy odpowiedzialność za wdrażanie, eksploatację i serwisowanie certyfikowanych systemów dystrybucji energii.

Lokalne organy i instytucje utworzyły kryteria i wytyczne, które zapewniają wysoką jakość pracy. Nasi pracownicy posiadają wymagane licencje i kwalifikacje, które spełniają te wymagania.

Centrum kontroli budynku pom. sterowni) Caverion zapewnia 24-godzinny nadzór ireakcję na czynności systemów technicznych w budynku.Centrum kontroli działa w ścisłej współpracy z pracownikami Call Center, którzy rejestrują zgłoszenia serwisowe od Klientów. Działania te wspólnie tworzą centrum obsługi klientów firmy Caverion, dostępne dla Klientów posiadających umowy w systemie całodobowym.Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt