Instalacje sanitarne i grzewcze

Firma Caverion oferuje projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji grzewczych, sanitarnych, kanalizacyjne dla budynków i obiektów przemysłowych.

Nasza oferta obejmuje rozwiązania w zakresie ogrzewania, w tym tradycyjne ogrzewanie centralne, spalarnie, kotły i bardziej zaawansowane rozwiązania grzewcze na bazie energii odnawialnej, np. pompy grzewcze.

Oferujemy również instalacje sanitarne, w tym tradycyjne rozwiązania hydrauliczne, kanalizacyjne i systemy uzdatniania wody. Oferowane są również rozwiązania umożliwiające wykorzystanie wody deszczowej i zaawansowane systemy oczyszczania ścieków.

Jako niezależny od dostawców partner pomagamy naszym Klientów, przy doborze zoptymalizowanych, efektywnych oraz przyjaznych dla środowiska systemów i rozwiązań. Lokalne organy i instytucje utworzyły kryteria i wytyczne, które zapewniają wysoką jakość pracy. Nasi pracownicy posiadają wymagane licencje i kwalifikacje, które spełniają te wymagania..

Nieruchomości mogą być monitorowane i obsługiwane zdalnie. Centrum kontroli budynku pom. sterowni) Caverion zapewnia 24-godzinny nadzór i reakcję na czynności systemów technicznych w budynku. Centrum kontroli jest prowadzona przez inżynierów o wysokim poziomie umiejętności, którzy mogą monitorować funkcjonowanie instalacji w budynkach lub nawet zdalnie testować i korygować procesy w sytuacjach awaryjnych.

Centrum kontroli działa w ścisłej współpracy z pracownikami Call Center, którzy rejestrują zgłoszenia serwisowe od Klientów. Działania te wspólnie tworzą centrum obsługi klientów firmy Caverion, dostępne dla Klientów posiadających umowy w systemie całodobowym.Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt