Jesteśmy członkiem OSWBZ

by Ludmila Lachawiec | 28 lut, 2018
ServiFlex

Usługa ServiFlex

ServiFlex to pełna umowa serwisowa na wykonywanie planowanej konserwacji zapobiegawczej. Ta usługa może być przeznaczona dla jednego systemu technicznego lub dla kilku. Umowa na konserwację jest opracowywana wspólnie z klientem i dostosowana do jego potrzeb. Klient może wybrać spośród ponad 100 usług modułowych, które pozwolą mu na sprawne prowadzenie swoich codziennych spraw.

Korzyści z umowy w sprawie usługi ServiFlex to m.in.:

  • jeden punkt kontaktowy we wszystkich sprawach technicznych,
  • planowanie i szacowanie z wyprzedzeniem przyszłych potrzeb konserwacyjnych,
  • dostrzeganie problemów przed wystąpieniem poważnych szkód lub strat produkcyjnych.
  •    

Dowiedz się więcej

Usługi doradcze

Nasza wiedza, badania i rozwój oraz usługi doradztwa stanowią wyjątkowe połączenie, które pomaga nam w tworzeniu najlepszych rozwiązań dla Klientów w naszej dziedzinie. Profesjonaliści uczestniczący w projekcie zawsze posiadają aktualną wiedzę na temat budynków, systemów przemysłowych i produktów energooszczędnych. 

​​przeczytaj więcej

Projektowanie i usługi inżynieryjne

Caverion oferuje kompleksowe możliwości projektowe od pierwszych pomysłów do ostatecznego projektu. Pozwala to na zapewnienie wysokiej jakości w ogólnej fazie projektowej i zmniejsza ryzyko wynikające z wielu różnych kontaktów i nieprawidłowej komunikacji. Posiadamy kompetencje w zakresie projektowania dla poszczególnych segmentów Klientów.

przeczytaj więcej

Zarzadzanie projektem

Wyłącznie profesjonalne zarządzanie projektem umożliwia osiągnięcie sukcesu na placu budowy. Dobre zarządzanie zapewnia projekty o zrównoważonym ryzyku i rentownych rezultatach. Z uwagi na naszą długą historię w branży zarządzania projektami zatrudniamy kierowników projektów, którzy są w stanie obsługiwać projekty każdego rodzaju.

przeczytaj więcej

Obsługa techniczna

Zapewniamy jeden punkt kontaktu, który rozumie potrzeby Klientów i podejmuje odpowiednie działania. Aby zapewnić Klientom dostępność wszystkich usług w jednym miejscu, Caverion oferuje wszystkie odpowiednie kategorie techniczne z udziałem własnych profesjonalnych pracowników.

przeczytaj więcej

Realizacja projektu

Dobrze wdrożone systemy, właściwe wykonawstwo i odpowiednia realizacja projektu ma znaczny wpływ na łączne koszty eksploatacji budynku, ochronę jego wartości oraz jego wpływ na środowisko. Kompetencje i doświadczenie Caverion we wszystkich stosownych branżach sprawiają, że realizowane projekty są rentowne i obarczone jedynie umiarkowanym ryzykiem

przeczytaj więcej

Usługi zarządcze

Budżet zależy w dużym stopniu od sposobu obsługi różnego rodzaju budynków i ich otoczenia uwzględniającego konkretne potrzeby wynikające z przeznaczenia tych budynków do zamieszkania, pracy, produkcji, handlu czy magazynowania. Optymalizacja działań jest najskuteczniejsza wtedy, gdy decyzje podejmowane na wczesnym etapie uwzględniają stabilność i aktywne zarządzanie całym cyklem życia obiektu.

przeczytaj więcej