Kariera w Caverion

Sprawdź oferty pracy

Working at Caverion

Praca w Caverion

Jesteś zorientowany/-a technicznie, nastawiony/-a na obsługę klienta i zainteresowany/-a rozwojem zawodowym? Dołączając do zespołu Caverion, stajesz się członkiem jednej z wiodących w Europie firm obsługujących systemy techniczne budynków. Caverion jest międzynarodową firmą usługową, którą tworzy niemal 17 000 profesjonalistów z 12 krajów.

Niezależnie od tego, czy nasi klienci działają w biznesie, sektorze publicznym lub przemyśle, pomagamy im zapewnić optymalne warunki, efektywność energetyczną oraz stabilną przyszłość. 

Oferujemy szanse kariery w szerokim zakresie specjalizacji, w tym technikom, inżynierom, menadżerom projektu oraz menadżerom serwisu.

Sprawdź możliwości kariery w Caverion

Śledź nas w social media 

Oferty pracy w Caverion Polska

Nasi pracownicy stanowią najważniejsze aktywo naszej strategii biznesowej i sukcesu.
Jako duża firma międzynarodowa oferujemy:

  • pracę z interesującymi projektami i klientami w różnych obszarach zawodowych,
  • możliwość rozwijania umiejętności zawodowych i budowania osobistej ścieżki kariery,
  • wykorzystanie zaawansowanych narzędzi i technologii,
  • pracę w doświadczonym i inspirującym środowisku zawodowym,
  • cieszyć się równowagą między życiem zawodowym a osobistym,
  • elementy motywacyjne.

Nasza praca opiera się na naszych wspólnych wartościach: bycie pionierem oznacza dla nas zawsze krok do przodu, współpracę, odpowiedzialność i najwyższą wydajność.

Chcemy motywować naszych pracowników i nagradzać ich na podstawie osiąganych przez nich wyników. Jednym z przykładów, jak doceniamy osoby, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniały się do realizacji strategii Grupy jest doroczna nagroda Złoty Kask, w której późniejsi zwycięzcy są nominowani przez swoich kolegów.   

Poznaj niektórych spośród zwycięzców Złotego Kasku

Bezpieczeństwo pracy stanowi jeden z naszych priorytetów: z dumą oferujemy bezpieczne środowisko pracy wszystkim naszym pracownikom, a naszym celem jest stać się miejscem wolnym od wypadków.

Przeczytaj o bezpieczeństwie pracy w Caverion

Rozwój kariery w Caverion

Poznaj naszych współpracowników

Studenci i absolwenci

Oferujemy szeroki wybór możliwości zawodowych studentom, programy stażowe, prace w sezonie letnim, współpracę przy tworzeniu pracy dyplomowej oraz praktyki.  

Praca w Caverion podczas studiów może być Twoim pierwszym krokiem na ścieżce przyszłej kariery w naszym zespole. To doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia i badania różnych wariantów kariery.

Czytaj dalej

Kiflom Fitwi NegassiPoznałem dobrze Caverion, bo brałem udział w dwóch praktykach. To mnie przekonało. Caverion daje wiele możliwości do tego, by zdobywać doświadczenie. Praktyka ma dla mnie duże znaczenie. Lubię być w pracy i moich kolegów, którzy są bardzo przyjacielscy.” – Kiflom Fitwi Negassi, praktykant SHK systems mechanic w NiemczechSonja Rantanen"Program stażowy daje szerokie możliwości na przyszłość, bo tak naprawdę mogę poznać na czym polegają różne zadania, ale też poznać współpracowników w różnych miejscach."
Sonja Rantanen, stażystka w Finlandii