polaroid_jan

Nie musisz odchodzić z Caverion, żeby zyskać nowe możliwości

Jan Aasvang, Service Branch Manager, Norwegia

Jan Aasvang, menadżer serwisu w Oslo, w Norwegii, dostrzega przewagę w tym, że Caverion wciąż się zmienia, ponieważ taka sytuacja otwiera nowe szanse dla osobistego rozwoju zawodowego.

„Dla niektórych zmiany, jakim podlega organizacja, stanowią stresującą sytuację, ale żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, więc jeśli chcemy być o krok przed konkurencją, my także musimy się zmieniać. Poza tym wraz z rozwojem firmy otwierają się nowe możliwości. Oznacza to, że nie musisz opuszczać Caverion, aby robić coś nowego – możesz po prostu wykorzystać te możliwości, gdy się pojawią."

Jan wie, o czym mówi; karierę w Caverion rozpoczął jako praktykant w 1984 roku i od tamtej pory pracował na 9 różnych stanowiskach, w tym jako praktykant, technik, kierownik projektu, a obecnie kierownik oddziału.

„Jestem bardzo wdzięczny za wszelkie możliwości, jakie Caverion oferowała mi przez te lata, a teraz staram się swojemu zespołowi dawać takie same szanse rozwoju. Nowa rola czy nowe stanowisko zawsze stawiają przed nami nowe wyzwania, a od czasu do czasu warto jest coś zmienić. Co więcej, myślę, że istotne jest, byśmy mieli w biurze pracowników, którzy faktycznie pracowali na obiektach, dzięki czemu rozumieją zadania i specyfikę pracy osób w terenie i mogą im skuteczniej pomagać.”