Students
 

Studenci i absolwenci

Każdego roku do Grupy Caverion dołącza około 1300 młodych ludzi, którzy są naszymi stażystami, praktykantami, pracownikami sezonowymi, a także zbierający materiały do prac dyplomowych. W istocie programy stażowe stanowią ważny kanał rekrutacji do Caverion. Wielu naszych najlepszych specjalistów zaczynało u nas jako stażyści.

Możliwości są rożne w zależności od kraju oraz lokalizacji. Odwiedź lokalne strony dotyczące możliwości budowania kariery z nami, żeby znaleźć oferty dla studentów w interesującym Cię kraju. 

Praktyki zawodowe i staże

Wiele oddziałów Caverion w Europie ma lokalne programy dla stażystów i praktykantów. Staże są doskonałym punktem, w którym można rozpocząć karierę w Caverion, oferując ciekawe wyzwania oraz dając okazję do zastosowania w praktyce wiedzy ze szkoły czy studiów.

Obejrzyj wideo >>> kilka słów o naszych stażystach

Praca dyplomowa

Zadania związane z przedmiotem Twojej pracy dyplomowej mogą być dobrym początkiem Twojej kariery z nami. Przygotowanie pracy licencjackiej czy magisterskiej z Caverion daje Ci szanse zaangażowania w interesujące projekty, a także nawiązania istotnych kontaktów istotnych dla zawodowej przyszłości. Dzięki swojej pracy uzyskasz cenne doświadczenie, jak również zdobędziesz nowe pomysły i wiedzę.

Ville Ilmonen z Caverion został zwycięzcą w europejskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową 2016

Ville Ilmonen from Caverion won a European thesis competition in 2016

Praca w sezonie letnim

Jeśli masz możliwość dołączyć do nas w okresie letnim, jest to świetny sposób na poznanie firmy Caverion i odkrywanie różnych obszarów naszej pracy.