Złoty Kask 

Każdego roku przyznajemy nagrody Golden Helmet (Złoty Kask) osobom lub zespołom, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniły się do realizacji strategii firmy Caverion. Wyróżnienie przyznawane jest w czterech kategoriach. 

Każdy zatrudniony w Caverion może zgłosić do nagrody Golden Helmet kandydaturę dowolnego współpracownika lub zespołu. Zwycięzce wyłania zespół zarządzający Caverion.

Poznajcie niektórych spośród nagrodzonych:

Doskonałe przywództwo

Zwycięzca: Roman Wasmayr
Linz, Austria

Roman jest znakomitym instruktorem praktyk. Program szkoleniowy praktykantów w oddziale w Linz był dwukrotnie wyróżniany jako wybitny przez jednostki publiczne. Ministerstwo Gospodarki oraz Izbę Handlową. Roman jest do dyspozycji młodych ludzi także w swoim czasie wolnym.

Roman Wasmayr, Austria

Moscow team, Golden Helmet winners 2015

Najwyższa jakość działań operacyjnych

Zwycięzcy: Stanisław Gładkow, Aleksander Zwiagin i Aleksiej Puchkin.
Moskwa, Rosja

METRO Cash & Carry na Dubrowce w Moskwie był pierwszym projektem dla tego klienta, a od powodzenia tegoż projektu zależała dalsza współpraca. Projekt – dla powierzchni 8 000 m² – wymagał wielkiego nakładu pracy w ciągu zaledwie dwóch  miesięcy, włączając w to dokumentację, przebudowę budynku, częściowo także utrzymanie i modernizację oraz montaż systemów technicznych i urządzeń.


Umacnianie wizerunku firmy

Zwycięzca: Therese Johannesen
Oslo, Norwegia

Współpraca Therese z organizacją Inclusive Workplace oraz profilaktyką zwolnień chorobowych zostały zauważone przez główne organizacje polityczne w Norwegii, Norweską Konfederację Pracodawców i Norweską Konfederację Związków Zawodowych, a także przez rząd Norwegii. Dzięki nie tylko zyskaliśmy dobrą prasę, ale też nawiązaliśmy znaczące kontakty na szczeblu krajowym, co stanowi wielkie osiągnięcie.
Therese Johannessen, Norway

Jukka Suoja, Golden Helmet winner 2015

Innowacyjne i zaawansowane rozwiązania

Zwycięzcy: Jukka Suoja, Antti Hiirikoski, Ville Lahtinen, Timo Metsäranta, Pasi Virtanen i Jouni Äyräs
Tampere, Finlandia

Jukka Suoja kierował projektem rozwoju systemu gaszenia pożaru w mieszkaniach, opracowanego we współpracy z Pirkanmaa Safety i Security Cluster. System został wyróżniony w 2014 roku nagrodą Innovation Award in Finland oraz był opisywany w prasie międzynarodowej. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych. Caverion złożył wniosek o przyznanie patentu na produkcję sprzętu.

Golden helmet

C-People

Nasz magazyn C-people zabierze Cię za kulisy Caverion.
WięcejPrzeczytaj 1. i 2. wydanie