Oprócz Centrum badań i rozwoju, w przestrzeni dla innowacji w firmie Caverion znajduje się także inspirujący salon wystawowy — Ścieżka innowacji. W tym miejscu klienci mogą zobaczyć nasze produkty i rozwiązania w praktycznym zastosowaniu.

Ścieżka innowacji pokazuje rozwiązania firmy Caverion, które odpowiadają na potrzeby wynikające z globalnych trendów, takich jak postępująca cyfryzacja, rozwój technologii, poprawa wydajności energetycznej i rosnąca urbanizacja.

Te trendy mają duży wpływ na nasze przyszłe warunki pracy i życia, komfort i produktywność użytkowników, warunki wewnętrzne w budynkach, tworzenie zintegrowanych rozwiązań i procesów inteligentnych, optymalizowanie wydajności energetycznej, a także bezpieczeństwo i niezawodność infrastruktury miejskiej.

W salonie można także zobaczyć innowacyjne przypadki i materiały wideo pokazujące, jak wspólnie z klientami radzimy sobie z konkretnymi wyzwaniami.

Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami firmy Caverion z zakresu cyklu życia dla procesów i budynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych, które można znaleźć w broszurze  oraz filmie wideo  poświęconym naszej ścieżce innowacji.

Innovation Path
Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną (materiały dostępne w j. angielskim)