Administracja

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie budynków administracyjnych i potrzeb użytkowników w sektorze publicznym. Nasze doświadczenie w obszarze budynków administracyjnych obejmuje na przykład biura, biblioteki, sądy, obiekty straży pożarnej i komisariaty. Zapewniamy zarządzanie całym cyklem życia obiektu oraz jego warunkami.

Nasi eksperci zapewniają, że obiekty administracyjne i infrastruktura w tej dziedzinie są funkcjonalne i bezpieczne. Planujemy i utrzymujemy systemy techniczne budynków w taki sposób, by były optymalne pod kątem finansowym, technicznym i operacyjnym, by odpowiadały swoim bieżącym celom i umożliwiały łatwe dostosowanie do przyszłych wymagań.

Wykorzystujemy usługi zdalnego monitoringu i zarządzania, by odpowiednio dostosowywać warunki w obiektach, zapewniając komfort niezależnie od tego, ile osób korzysta z budynku. W ten sam sposób optymalizujemy poziom zużycia energii stosownie do warunków.

Referencje

„Przez porty lotnicze Finavia co roku przewija się ponad 19 milionów pasażerów. Do naszych najważniejszych zadań należy zapewnienie, by nasi klienci mogli cieszyć się podróżą w bezpiecznych warunkach. Dzięki stałemu rozwojowi nieruchomość jest stale udoskonalana w ramach regularnych projektów. Właśnie dlatego prace demontażowe, jak i nowe prace budowlane są na lotnisku prowadzone niemal codziennie. Wszelkie poważne awarie urządzeń i usterki również wymagają szybkiej reakcji. Firma Caverion fachowo radzi sobie ze wszystkimi tymi wyzwaniami. Już od długiego czasu dostarcza nam urządzenia zabezpieczeń i bezpieczeństwa oraz zapewnia obsługę i utrzymanie naszych systemów czujek pożarowych i spryskiwaczy. Pracownicy firmy Caverion znają specyfikę naszej pracy i już od pewnego czasu prace w porcie lotniczym wykonują te same osoby” — Esko Ruotsalainen, inżynier ds. obiektów ratownictwa w porcie lotniczym, Finavia.


„To bardzo istotny projekt, który przynosi szereg korzyści dla coraz bardziej zurbanizowanego społeczeństwa, między innymi krótszy czas podróży i większe bezpieczeństwo — zarówno pasażerów, jak i osób zamieszkujących obszary w pobliżu trasy kolejowej. Likwidujemy przejazdy kolejowe, przestarzałe tunele i zabezpieczenia przeciwlawinowe. Do innych korzyści dla pasażerów należą wyższa wydajność, większa wygoda i punktualność” — Stine Ilebrekke Undrum, dyrektor projektu z Jernbaneverket.

 

Administracja


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla Klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwane działanie w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii oraz ryzyka
  • Zrównoważony rozwój