Edukacja

Wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie w segmencie edukacji w celu dostarczania klientom rozwiązań dla placówek edukacyjnych, które są optymalne pod kątem finansowym, technicznym i operacyjnym oraz gwarantują efektywność pracy i komfort użytkowania przez cały rok.

W ścisłej współpracy ze specjalistami, jak również nauczycielami i pracownikami z sektora publicznego, zapewniamy funkcjonalność, bezpieczeństwoi wydajność kosztową budynków placówek edukacyjnych, takich jak świetlice, szkoły i obiekty sportowe. Pomagamy naszym klientom tworzyć środowisko do nauki, zapewniające uczniom i nauczycielom optymalne warunki, na przykład dobre warunki klimatyczne w pomieszczeniach. Ponadto starzejące się budynki mogą zostać zmodernizowane w taki sposób, by służyły bieżącym potrzebom, a nawet by możliwe było łatwe dostosowanie ich do przyszłych wymagań.

Referencje

„Budynek szkoły będzie wpisany w architekturę miasta przez dziesięciolecia, zatem ważne jest, by jego poszczególne funkcje można było dostosować do bieżących potrzeb” — Svein Roger Troset, kierownik projektu w gminie Lavenger.

„Rozwiązanie ClimaCeil podniesie jakość budynku i zapewni uczniom dobre warunki w pomieszczeniach” — Geir Garlid, kierownik projektu w gminie Bergen.

Renowacja obiektów Akademii Sibeliusa: „Cieszymy się, że możemy wspólnie realizować to wymagające przedsięwzięcie. Ten projekt jest kontynuacją naszej wcześniejszej dobrej współpracy nad takimi przedsięwzięciami, jak centrum handlowe Kaari w dzielnicy Kannelmäki w Helsinkach czy stary ośrodek zdrowia w centrum handlowym Itis, także w Helsinkach” — Vesa Tähti, kierownik regionalny Skanska Talonrakennus Oy.

„Musimy zrealizować ten projekt, by utrzymać koszty na zrównoważonym poziomie. Gdyby nie ten projekt, w ciągu najbliższych kilku lat odnotowalibyśmy gwałtowny wzrost kosztów energii i utrzymania” — Gunilla Svensson, zarządca obiektu w gminie Kalmar.

Edukacja


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwanego działania w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii i ryzyka
  • Zrównoważony rozwój