Infrastruktura

Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych wymagających wysokiej funkcjonalności, kontroli ryzyka i wydajności kosztowej. Nasi eksperci rozumieją, że nowoczesne ośrodki wzrostu wiążą się z nowymi wymogami dotyczącymi usług w zakresie sieci infrastruktury. Oferujemy niezawodne, bezpieczne i zrównoważone rozwiązania, które przyczyniają się dobudowania przyjemnego i ekologicznego środowiska miejskiego przyjaznego mieszkańcom i społecznościom.

Referencje

„Wymiana czujek pożarowych pozwoliła na zmniejszenie kosztów i poprawę komfortu użytkowania szkoły i domu opieki dzięki ograniczeniu występowania fałszywych alarmów. Firma Caverion zawsze informuje nas z dużym wyprzedzeniem o ewentualnych dodatkowych pracach, a stawka obejmuje wszelkie niezbędne czynniki, jak i — w ujęciu bardziej długoterminowym — cały cykl życia systemów technicznych budynków” — Jarkko Leinonen, nadzorca nieruchomości, gmina Lempäälä, wydział techniczny.

 

„Dzięki współpracy z firmą Caverion dysponujemy nowoczesnym, aktualnym centrum danych, które pozwala zapewnić dobrobyt gminy Tønder. Przez cały czas trwania projektu otrzymaliśmy wiele dobrych rad i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę Caverion oraz pomysłu na zamknięcie dwóch starych serwerowni i połączenie ich w jedno nowoczesne centrum danych” — Lars Møldrup, gmina Tønder.

 

 

Infrastruktura


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwanego działania w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii i ryzyka
  • Zrównoważony rozwój