Nieruchomości użyteczności publicznej

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w dostarczaniu budynków wymagających zapewnienia wysokiej dostępności w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy rozwiązania dla nieruchomości, które pozwalają utrzymać wartość aktywów i koszty na wyznaczonym poziomie, przedłużyć okres użytkowania obiektu i zwiększyć jego funkcjonalność. Nasza wiedza o projektach w sektorze publicznym i inwestowaniu gwarantuje, że proponowane rozwiązanie jest optymalne pod kątem finansowym, technicznym i operacyjnym. Jako niezależny operator możemy zapewnić najbardziej efektywne kompleksowe rozwiązania.

Referencje

„U podstaw strategii mieszkaniowej firmy Hoas leżą podejście ukierunkowane na mieszkańców oraz komfort życia. Utrzymanie nieruchomości oraz warunki panujące w budynkach mają istotny wpływ na komfort życia. Firma Caverion od dawna zajmowała się utrzymaniem naszych budynków i pragnęliśmy odnowić naszą umowę o świadczenie usług zawartą z tą firmą, ponieważ usługi te bez wątpienia odpowiadają naszym potrzebom” — Kim Lindholm, zarządca nieruchomości w Hoas.
 
„Musimy zrealizować ten projekt, by utrzymać koszty na zrównoważonym poziomie. Gdyby nie ten projekt, w ciągu najbliższych kilku lat odnotowalibyśmy gwałtowny wzrost kosztów energii i utrzymania” — Gunilla Svensson, zarządca obiektu w gminie Kalmar.
 
Nieruchomości użyteczności publicznej


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwanego działania w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii i ryzyka
  • Zrównoważony rozwój