Obiekty kulturalne i sportowe

Dysponujemy gruntownym doświadczeniem w planowaniu, budowie i utrzymaniu wielofunkcyjnych obiektów sportowych i kulturalnych na potrzeby sektora publicznego. Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie technik budowy, systemów technicznych budynków i prac utrzymaniowych zapewnia solidność i bezpieczeństwo budynków, środowiska i infrastruktury. Bierzemy pod uwagę wszystkie szczególne wymogi, aby optymalizować rozwiązanie pod kątem finansowym, technicznym i operacyjnym.

Zapewniamy, że szeroka gama obiektów sportowych, basenów, klubów sportowych, bibliotek, teatrów, hal koncertowych, oper, muzeów, klubów młodzieżowych i obiektów wystawowych cechuje się funkcjonalnością i wydajnością kosztową.

Referencje

„Nasza współpraca opiera się na niezawodnym partnerstwie. Firma Caverion zawsze na czas wywiązuje się ze zobowiązań. Wartością dodaną są obszerne raporty na temat cyklu życia urządzeń, które pozwalają nam zidentyfikować zagrożenia i utrzymać docelowy budżet” — Marko Koivisto, zarządca obiektu, Tampere Hall
Obiekty kulturalne i sportowe


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwanego działania w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii i ryzyka
  • Zrównoważony rozwój