Publiczna służba zdrowia

Wiemy, jakie są wyzwania i specjalne wymagania związane z nieruchomościami w branży publicznej opieki zdrowotnej. Mamy bogate doświadczenie i udokumentowaną historię współpracy z klientami w tym sektorze, w tym między innymi ze szpitalami, zakładami opieki zdrowotnej, laboratoriami i innymi dostawcami publicznych usług w branżach społecznej i ochrony zdrowia. Zapewniamy zarządzanie całym cyklem życia obiektu oraz jego warunkami.

Referencje

„Firma Locum jest zadowolona z realizacji zamówienia, dzięki któremu zapewniona zostanie wysoka dostępność usług w konkurencyjnych cenach” — Magnus Colling, kierownik ds. zamówień w Locum

„Centrum wiedzy było skomplikowanym przedsięwzięciem, w ramach którego duży nacisk kładziono na efektywność energetyczną. Firma Caverion dostarczyła wszystkie rozwiązania techniczne, a dzięki udanej współpracy projekt zakończył się sukcesem. Przyjazne użytkownikom i energooszczędne rozwiązania firmy Caverion zapewniają sprawną eksploatację przez cały cykl życia budynku” — Lars Abrahamsen, główny kierownik ds. rozwoju, Helsebygg Midt-Norge (budynki zakładu opieki zdrowotnej w środkowej Norwegii).

Publiczna służba zdrowia


Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt

Korzyści dla klienta:

  • Optymalna funkcjonalność dla sektora nieruchomości publicznych i infrastruktury
  • Profesjonalna obsługa techniczna zapewniająca trwałą wartość mienia publicznego
  • Rozwiązania zabezpieczające nieprzerwanego działania w coraz większej cyfryzacji społeczeństwa
  • Cykl życia w centrum uwagi: Redukcja kosztów, zużycia energii i ryzyka
  • Zrównoważony rozwój