Przemysł

Pomagamy naszym Klientom z szerokiego zakresu branżowego w budowaniu bardziej bezpiecznego i bardziej produktywnego środowiska procesów operacyjnych, oferując usługi utrzymaniowe dla zakładów produkcyjnych i usługi inwestycyjne. Jesteśmy partnerem dla procesów, obiektów przemysłowych i środowiska przemysłowego w trakcie całego cyklu eksploatacji zakładu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie procesów przemysłowych, w ramach których odpowiadamy za proces produkcji i utrzymanie zakładów. Oferujemy naszym Klientom zindywidualizowane rozwiązania we wszystkich sektorach. Zakres usług może się wahać od oddzielnych usług utrzymaniowych po kompleksowe utrzymanie procesów produkcyjnych i zintegrowane zarządzanie obiektami.

Nasze dostawy projektowe są oparte na wysoce zaawansowanej prefabrykacji przemysłowej i zarządzaniu logistycznym w łańcuchu dostaw. Będąc operatorem niezależnym od producentów, jesteśmy w stanie zbudować optymalne rozwiązanie dla potrzeb Państwa zakładu. Dzięki naszemu długoletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu posiadamy wizję i specjalistyczną wiedzę, umożliwiające nam identyfikowanie metod utrzymania, które pomogą zakładowi w sprostaniu wymogom rentowności. Sprawne funkcjonowanie zakładu obniża koszty i stwarza przewagę konkurencyjną.

Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze różnych dziedzin przemysłu.

  • Doskonale znamy potrzeby przemysłu spożywczego, między innymi w zakresie zapewnienia higienicznej i niezakłóconej produkcji.
  • Dla branży energetycznej oferujemy najszerszy zakres usług na rynku, od rurociągów wysokiego ciśnienia po rozwiązania wentylacyjne dla kotłowni oraz od serwisowania zaworów po kompleksowe rozwiązania utrzymaniowe.
  • Poprawa bezpieczeństwa i rentowności kopalń wymaga zaufanego partnera w całym cyklu eksploatacji kopalni, obejmując wszystkie aspekty od złóż do procesów i od projektów inwestycyjnych po prace utrzymaniowe.
  • W branży petrochemicznej, chemicznej, metalowej i stalowej nasze usługi obejmują wszystko od zaprojektowania zakładu po realizacji pod klucze i od planowania przestojów po prowadzenie prac serwisowych w trakcie pracy zakładu.
  • W branży stoczniowejnasze doświadczenie z różnego rodzaju statkami, obiektami i konstrukcjami morskimi pomaga naszym Klientom w znajdowaniu najlepszych rozwiązań, od inwestycji w budownictwo okrętowe po prace utrzymaniowe.
  • W branży leśnej oferujemy najlepszy poziom wiedzy w dziedzinie utrzymania, poprawiając rentowność zakładów i pomagając Klientom w ustaleniu optymalnego terminu na inwestycje pod względem cyklu eksploatacji zakładów.

Skontaktuj się z nami

Prośba o ofertę lub wiecej informacji o nas

Formularz kontaktowy

Kontakt