Historia marki Caverion

Sposób, w jaki żyjemy i pracujemy, jest kształtowany przez środowisko, które tworzymy wokół siebie. Zaczyna się to już od pierwszego dnia, kiedy zaczerpniemy powietrza. Uczymy się, rośniemy i rozwijamy się w specjalnie do tego celu stworzonych pomieszczeniach.

Konsultacje Caverion SRI

Konsultacje Caverion SRI (Smart Readiness Indicator) to gotowe rozwiązanie pomagające zrozumieć aktualny stan cyfrowy budynku, jak również jasną mapę drogową określającą niezbędne inwestycje.

Modelowanie informacji o budynku (BIM)

Modelowanie informacji o budynku (BIM) to połączenie oprogramowania i modelowania 3D, które zapewnia cyfrowy model budynku ze wszystkimi jego cechami fizycznymi i funkcjonalnymi.

MTU i Caverion

MTU Aero Engines jest wiodącym producentem silników lotniczych w Niemczech. Caverion był odpowiedzialny za dostawy wszystkiego, co jest wymagane do produkcji, takie jak sprężone powietrze, energia elektryczna, gazy techniczne, odciągi, wentylacja pomieszczeń, technologia ogrzewania i klimatyzacji, środki chłodząco-smarujące i woda chłodząca, a także woda operacyjna i ścieki.

Flexigate Caverion

Zoptymalizowaliśmy i zautomatyzowaliśmy wykorzystanie przestrzeni potrzebnej do transportu dużej liczby pasażerów przez porty lotnicze.

Caverion SmartView

Caverion SmartView to narzędzie do wizualizacji danych, które umożliwia pełne zrozumienie i zarządzanie nieruchomością.

Digitalizacja środowisk

Dążymy do tego, by stać się dla naszych klientów pierwszym wyborem w dziedzinie digitalizacji środowiska, oferując wyjątkowe usługi obejmujące cały cykl życia obiektu, od projektowania po budowę i konserwację.

System zarządzania budynkiem

Nasz system zarządzania budynkiem gromadzi dane z niemal każdego źródła, a my wykorzystujemy je do monitorowania i sterowania budynkiem z naszego zdalnego centrum. Właściciele nieruchomości mogą śledzić wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym, aby w pełni skorzystać z cyfryzacji zarządzania nieruchomościami.

Cykl życia projektu Nummikeskus

Zarządzanie cyklem życia budynku zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa i warunków lokalowych w Centrum Nummikeskus przez następne dwie dekady.