Inteligentne szkoły przyczyniają się do poprawy samopoczucia i nauki

Dzieci uczą się najlepiej w bezpiecznym i inspirującym środowisku edukacyjnym. Myśląc długofalowo i dokonując mądrych inwestycji, możemy zapewnić dzieciom doskonałe warunki zarówno dziś, jak i w przyszłości. Badania wykazały wyraźny związek między powietrzem w pomieszczeniach a wynikami w nauce: zwiększenie wentylacji w salach lekcyjnych może poprawić wyniki testów dzieci nawet o 5% i zwiększyć dzienną frekwencję nawet o 2,5%, co dowodzi, że mądre szkoły to także mądra inwestycja!


 

ABC poprawy wyników szkoły:

 
Systemy AV

 

Nowoczesne systemy AV

Systemy audiowizualne dla edukacji umożliwiają nauczycielom wyświetlanie informacji w sposób przejrzysty i interaktywny. Inteligentne narzędzia AV wzbogacają naukę zdalną i osobistą, są zintegrowane np. z dźwiękiem, światłem oraz produkcjami i prezentacjami wideo.

SmartView

 

Caverion SmartView

Dzięki Caverion SmartView nauczyciele i dyrektorzy szkół mogą w łatwy sposób sprawdzić warunki panujące w każdej klasie (np. temperaturę, poziom CO2) i dokonać korekty, aby stworzyć idealne warunki w klasie.

Wentylacja

 

Ulepszona wentylacja

Jakość powietrza w pomieszczeniach ma istotny wpływ na funkcje poznawcze: ludzie lepiej funkcjonują w budynkach ekologicznych z lepszą wentylacją. Jakość powietrza w pomieszczeniach ma istotny wpływ na funkcje poznawcze: ludzie lepiej funkcjonują w budynkach ekologicznych z lepszą wentylacją. Właściwa wentylacja i klimatyzacja pomaga zapobiegać.

 


 

Zarządzanie cyklem życia szkół i innych budynków użyteczności publicznej

Partnerstwo Publiczno-Prywatne (lub PPP) to długoterminowa umowa pomiędzy dostawcą usług, takim jak Caverion, a agencją rządową. W tym modelu opiekujemy się budynkiem przez cały cykl jego życia: przejmujemy zarządzanie obiektem i jego konserwację, zapewniając, że systemy działają zgodnie z planem, a użytkownicy zawsze wiedzą, do kogo się zwrócić.

Korzyści wynikające z PPP i umów na cały cykl życia:

  • Caverion gwarantuje funkcjonalność nieruchomości przez okres do 25 lat.
  • Bierzemy na siebie odpowiedzialność za konserwację i dbamy o to, by nie narastał dług z tytułu konserwacji.
  • Planujemy, wdrażamy i konserwujemy wszystkie technologie budowlane, zapewniając płynne działanie przez cały cykl życia.
  • Ponosimy ryzyko, aby nasi partnerzy byli świadomi wszystkich przewidywanych kosztów na następne 25 lat.
 

 

Dokształcaj się dalej:

 
 

Results

0
Order by

Brak wyników